Współczesne domy opieki wyróżniają się najwyższymi standardami obsługi i wysokiej jakości wyposażeniem. Niejednokrotnie ich wybór jest koniecznością, aby móc zapewnić osobom w podeszłym wieku całodobową opiekę oraz fachową pomoc. Czym wyróżnia się nowoczesny dom seniora?

Prywatny dom opieki – Rybnik 

Zdarza się, że osoby starsze dotyka na tyle poważny problem zdrowotny, że kończy się tym samym ich zdolność do samodzielnego funkcjonowania. Wówczas nie zawsze najbliżsi są w stanie zapewnić im całodobową opiekę, zwłaszcza jeśli dodatkowo konieczna jest wiedza medyczna. Na pomoc przychodzi nam wtedy dom opieki. Rybnik jest miejscowością, która zapewnia osobom starszym specjalistyczną opiekę, gwarantując im profesjonalną troskę przez całą dobę.

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus świadczy usługi rehabilitacyjne, opiekuńcze oraz rekreacyjne. Gwarantuje swoim pacjentom przyjazną, serdeczną atmosferę, która pozwala im czuć się dobrze oraz bezpiecznie. Ten nowoczesny dom seniora gwarantuje 24-godzinną opiekę ludziom przewlekle chorym, a także wszystkim osobom starszym, które nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w dotychczasowych warunkach.
Tworzy on wysokiej jakości przyjazne, rodzinne miejsce dla seniorów.

Warto postawić na nowoczesne, specjalistyczne rozwiązanie, aby mieć pewność, że nasi najbliżsi znajdują się w odpowiednim dla nich miejscu. Koszt pobytu w prywatnym domu opieki jest wyższy od państwowego domu seniora. Jednak pobyt w takim miejscu pozwala poczuć się osobie starszej bezpiecznie, wygodnie i komfortowo przez cały czas. ZPO Sanus oferuje zarówno pobyty krótko-, jak i długoterminowe.

Dom seniora – Żory

Domy opieki najczęściej kojarzą się z koniecznym sprawowaniem opieki nad osobami schorowanymi, ale nie jest to ich jedyna funkcja. W pierwszej kolejności pozwalają one starszym ludziom poczuć się mniej samotnie, poznać nowych ludzi i wypełnić kreatywnie swój czas. ZPO Sanus zapewnia seniorom poczucie bezpieczeństwa oraz godną starość. Starsze osoby mają tutaj możliwość poznawania nowych przyjaciół, zjedzenia czegoś dobrego, a także wzięcia udziału w interesujących zajęciach. Jest stworzony dla wszystkich, którzy nie wymagają leczenia szpitalnego, ale nie są w pełni samodzielni z uwagi na wiek lub stan zdrowia.

Pielęgniarka opiekuje się starszą panią siedzącą na wózku inwalidzkim

Dom seniora – Jastrzębie Zdrój

Usługi opiekuńcze dla osób starszych powinny oferować nie tylko pomoc medyczną, ale także wsparcie psychologiczne. Dzięki profesjonalnej obsłudze w Domu Opieki Sanus, samotne osoby mogą poczuć się potrzebne i docenione. Gwarantuje on osobom w nim przebywającym całodobową opiekę opiekunów i pielęgniarek, a także wiele interesujących zajęć w ramach wypełniania czasu wolnego i związanych z nim spotkań okolicznościowych. Seniorzy mają również zapewnioną opiekę duszpasterską oraz odpowiednie do ich stanu zdrowia wyżywienie i zakwaterowanie.

Współczesny dom opieki, jakim jest ZPO Sanus, stanowi nie tylko bezpieczne miejsce pobytu czy zakwaterowania, ale też umożliwia realizowanie swoich pasji poprzez lekturę, zabawy, gry czy spędy okolicznościowe.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.