Dom spokojnej starości

Osoby starsze często mają problem z samodzielnym funkcjonowaniem, ze względu na wiek oraz różnego choroby. W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje. Czasem taki człowiek zostaje po prostu sam, bo nie ma rodziny lub ma ją zbyt daleko.

Dom seniora – czy warto?

Wszystkie osoby w podeszłym wieku wymagają należytej opieki oraz pielęgnacji. Nie zawsze jednak jest to możliwe w domu rodzinnym – warunki często nie są przyjazne dla starszych osób…

Co to jest dom seniora? Jak wygląda pobyt?

Ludzie w podeszłym wieku wymagają szczególnej opieki i troski. Niestety, nie wszyscy mają możliwość, by takowej doświadczyć w gronie rodzinnym, w związku z czym warto zastanowić się nad zapewnieniem naszym krewnym seniorom należytego komfortu.


Dom opieki Rybnik | Jastrzębie Zdrój | Żory | ZPO Sanus

Współczesne domy opieki wyróżniają się najwyższymi standardami obsługi i wysokiej jakości wyposażeniem. Niejednokrotnie ich wybór jest koniecznością, aby móc zapewnić osobom w podeszłym wieku całodobową opiekę oraz fachową pomoc. Czym wyróżnia się nowoczesny dom seniora?

5 powodów, dlaczego warto skorzystać z zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego

Zakłady pielęgnacyjno-opiekuńcze to miejsca, które często działają przy szpitalach. Znajdują się w nim pacjenci, niejednokrotnie wymagający całodobowej bądź całodziennej opieki. Dlaczego warto korzystać z usług takich miejsc?

Z jakich usług może skorzystać nasz pacjent w trakcie wizyty?

Zakład pielęgnacyjno – opiekuńczy to miejsce stworzone z myślą o pacjentach, którzy nie wymagają hospitalizacji czy też stałego nadzoru lekarskiego, ale muszą poddawać się długotrwałym zabiegom pielęgnacyjnym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.